افزودن مرکزهزینه و پروژه به برنامه حسابداری ارزی

مرکز هزینه و پروژه در نرم افزار حسابداری ارزی ارزیسافت

در تازه‌ترین ویرایش برنامه‌ی ارزیسافت چندین مورد جدید به برنامه افزوده شده است که در این بخش آنها را به اطلاع می‌رسانیم. شرکت اشراق رایانه به‌سرعت و متناسب با نیازهای مشتریان خود، به توسعه و افزودن امکانات موردنیاز در برنامه اقدام می‌کند.

در تازه‌ترین نگارش برنامه چند ارزی ارزیسافت، امکان ثبت مراکز هزینه و انواع پروژه فراهم شده است. کلیه‌ی عملیات مرتبط با اشخاص، سهامداران، هزینه‌ها و درآمدها قابلیت برجسته‌شدن توسط یک مرکز هزینه یا یک پروژه را دارند. به عنوان مثال هنگام ثبت یک فاکتور فروش می‌توان آن فاکتور را به یک مرکز هزینه یا یک پروژه خاص ربط داد. مانده حساب حاصل از این ارتباط در فهرست مراکز هزینه و پروژه به‌صورت آنلاین قابل نمایش است و ریز گردش حساب‌ها در دفتر حساب هر مرکزهزینه یا هر پروژه قابل مشاهده و پیگیری است.

از دیگر آیتم‌هایی که در نگارش جدید نرم افزار ارزیسافت تغییر کرده است امکان انتخاب بازاریاب برای فاکتورهای خرید است. بنابراین علاوه بر اینکه برای هر فاکتور فروش امکان تعریف و اختصاص بازاریاب وجود دارد، در فاکتورهای خرید نیز می‌توان بازاریاب را انتخاب کرده و سهم دریافتی وی از فاکتور را مشخص نمود.

 

برچسب‌ها‌: ،،،،
نوشته‌ی قبلی
تنظیمات سیستم و ویژگی‌‌های ممتاز
نوشته‌ی بعدی
آموزش ویدئویی کار با نرم افزار حسابداری ارزی ارزیسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست